Search here:
Wie is Marijke

Muziekvereniging “Marijke” is een vereniging voor iedereen die van muziek maken houdt. Of je nu wel of geen instrument bespeeld of nog geen ervaring hebt met majoretten. Iedereen is welkom bij de vereniging!

Jaarlijks neemt de vereniging deel aan verschillende optredens in binnen- en buitenland zoals taptoes, festivals, serenades, inhalen wandel drie- en vierdaagses enzovoort. De Majorettes gaan ook zelf op wedstrijd met een show op mechanische muziek.

Naast het muzikale spel, dient er natuurlijk ook plaats te zijn voor ontspanning. De evenementencommissie organiseert het hele jaar door diverse activiteiten voor jong en oud. Dit kunnen bijvoorbeeld droppings, feestavonden, een dagje zwemmen of een leuke fietspuzzeltocht zijn.

kortom: “Marijke” is meer dan muziek alleen!